Aby uzyskać lepsze wrażenia, zmień przeglądarkę na CHROME, FIREFOX, OPERA lub Internet Explorer.
Zdjęcie profilowe
3.00zł za kilogram

Topinambur jadalny

Opis
Cena : 3.00zł za kilogram
Data : 6 marca, 2021
Certyfikat : rnNie
Naturalne : Tak
Wysyłka : rnNie
Dowóz do klienta : rnNie
Odbiór do uzgodnienia : Tak
Lokalizacja : Falniów, Polska

Sprzedam bulwy topinamburu jadalnego pochodzące z ekologicznej uprawy. Koloru białego.

Cena 3 zł za kg, sprzedaję po 15kg. Cena nie podlega negocjacji.

Tylko i wyłącznie odbiór osobisty, nie wysyłam przez pocztę/firmy kurierskie itp.


Lokalizacja
Opublikuj swoją ocenę

Jakiego produktu szukasz?