Aby uzyskać lepsze wrażenia, zmień przeglądarkę na CHROME, FIREFOX, OPERA lub Internet Explorer.
Opis
Cena : 8.00zł za sztukę
Data : 15 maja, 2021
Certyfikat : rnNie
Naturalne : Tak
Wysyłka : Tak
Dowóz do klienta : rnNie
Odbiór u klienta : rnNie
Odbiór do uzgodnienia : Tak
Lokalizacja : Stara Wieś-Kolonia, Polska

   Jeżeli jesteś zainteresowana/any syropem z czerwonej porzeczki wyprodukowanym z surowców ekologicznych, to ta oferta jest dla Ciebie!

Skład:

– 66% ekologiczny sok z czerwonej porzeczki (porzeczka pozyskana z naszej plantacji ekologicznej)

– 34% ekologiczny cukier trzcinowy  (zrzut ekranu – faktura)

       Syrop został wytworzony i rozlany do butelek a’250 ml usługowo w Tłoczni Naturalnych Soków i Cydru – Szczepanówka z zachowaniem zasad HACCP, oczywiście Tłocznia równiez jest wpisana do Rejestru Zakładów podlegających kontroli PIS.

Na co wpływają i co dostarczają owoce i sok z czerwonej porzeczki znajdziecie Państwo w artykule: https://zdrowie.tvn.pl/a/czerwone-porzeczki-jakich-witamin-dostarczaja-wlasciwosci-zdrowotne-owocow-i-soku

              A jak smakuje? Skromnie odpowiem – nie ma się czego wstydzić 😉  

      Na miarę współczesnych czasów jest możliwość wysyłki pod wskazany adres kurierem (koszt wysyłki to najtańsza opcja ze strony Furgonetka.pl).

     Jeżeli potencjalny Kliencie dzielnie dobrnąłeś do tego miejsca i nie znudziała Cię ta przydługa forma a dodatkowo zaciekawił Cię ten syrop to wielka prośba o kontakt głównie drogą telefoniczną pod numer 791 – 499 – 095 – skróci to i usprawni proces zakupu (proszę się nie wstydzić, dzwonić – zawsze warto porozmawiać). Oczywiście odczytujemy wiadomości, ale późno w nocy (bliżej pólnocy), dlatego serdecznie odradzamy tą formę kontaktu.


Lokalizacja
Opublikuj swoją ocenę

Jakiego produktu szukasz?