Aby uzyskać lepsze wrażenia, zmień przeglądarkę na CHROME, FIREFOX, OPERA lub Internet Explorer.
  • Pyłek pszczeli
Opis
Cena £ : 16.00zł za sztukę
Data : 27 października, 2020
Wysyłka : Tak
Dowóz do klienta : Tak
Odbiór do uzgodnienia : Tak
Lokalizacja :Grodków, Polska

Witam, w sprzedaży posiadamy również pyłek pszczeli z własnej pasieki.
Słoik 315ml mieści się 200 g pyłku

Pasieka znajduje się w Województwie Opolskim z dala od dużych aglomeracji miejskich i przemysłu, usytuowana jest w okolicy ładnego lasu liściastego w którym rosną również długowieczne lipy. Pasieka wcześniej należała do dziadka, a pszczelarstwa nauczył się od swojego taty. Tradycje pszczelarskie w naszej rodzinie sięgają kresów wschodnich i jestem czwartym pokoleniem który trzyma pszczółki i podtrzymuje rodzinne tradycje. Podlegamy pod Związek Pszczelarski oraz Lekarza Weterynarii. Również posiadamy zezwolenie na sprzedaż bezpośrednią produktów co potwierdza nr (WNI) na etykiecie.

W wielkim skrócie o pyłku.
Zbieraniem pyłku zajmują się pszczoły zbieraczki, które znoszą go do ula w postaci obnóży pyłkowych czyli mieszanina ich śliny, nektaru i pyłku.
Pyłek kwiatowy to prawdziwa kopalnia dobra, zdrowia, witamin i aminokwasów. Stosowany nie tylko jako substancje odżywcze dla dzieci i dorosłych również używany leczniczo w medycynie, jak również kosmetologii. Pyłek jest wprawdzie mniej popularny niż miód ale zawartością składników odżywczych i leczniczych przewyższa miód i nawet niewielka ilość pyłku zapewnia organizmowi codzienna dawkę niezbędnych witamin , biopierwiastków, aminokwasów, hormonów i mikroelementów. Pyłek pszczeli zawiera około 40 pierwiastków pod postacią soli mineralnych w tym potas, magnes, żelazo, cynk, selen, magnez itd. Jest bogatym źródłem witamin: A, B1, B2, B3, E, C, B6, PP, P, D, H, B12 oraz kwasu foliowego, biotyny. Zawiera substancje antybiotyczne, przeciwbakteryjny i przeciwgrzybiczne.
Pyłek w celu konsumpcji można rozmieszać z miodem, mlekiem lub wodą, również można dodać do jogurtu posypać dżem itp., a następnie dokładnie przeżuwać przed połknięciem dla zwiększenia przyswajalności pyłku.

Zapraszamy na fb – Gospodarstwo Pasieczne Koniczynka
Istnieje możliwość wysyłki którą szukam jak najtaniej.

Gospodarstwo Pasieczne Koniczynka
Agnieszka Gardas
ul. Krakowska 16B/22, 49-200 Grodków
tel. 692782104 Weterynaryjny Numer Identyfikacyjny (WNI) 16015614


Lokalizacja
Opublikuj swoją ocenę

Jakiego produktu szukasz?
Top Ryneczek
Ryneczek