Olejek konopny CBG 10%, 10ml

Opis

Cena £ : 230.00zł za sztukę
Data : 10 sierpnia, 2021
Certyfikat : rnNie
Naturalne : Tak
Wysyłka : Tak
Dowóz do klienta : Tak
Odbiór u klienta : Tak
Odbiór do uzgodnienia : Tak
Lokalizacja : Mrozy Wielkie 28, 19-301, Polska

Jestem producentem, dlatego szczególną uwagę przywiązuje do całego procesu produkcji oraz jakości wyrobów. Mam pod pełną kontrolą każdy jej etap. Od naturalnej uprawy na Mazurach, poprzez ekstrakcję, aż do rozlewu końcowego. Produkuje go bez użycia szkodliwych rozpuszczalników bez wzbogacenia syntetycznego. Nie używamy środków chemicznych. Natura w czystej postaci.


SKŁAD:

Wyciąg olejku jest alkoholowy, dzięki czemu znajduje się w nim  większość substancji zawartych w roślinie. Olejek zawiera wszystkie kannabinoidy (czyli jest full spectrum), chlorofil (o czym świadczy kolor olejku) oraz tłuszcze (które rozpuszczają kannabinoidy), co przekłada się również na pozytywny wpływ na organizm. Zawartość THC na poziomie poniżej 0.2%

DLACZEGO WARTO KUPIĆ NASZ OLEJEK?

Olejek wspomaga leczenie depresji i stanów lękowych, wspomaga odporność, rozszerza pęcherzyki płucne, może wspomagać leczenie nowotworów, może działać przeciwzapalnie, przeciwgrzybiczo, przeciwbakteryjnie, może łagodzić ból (w szczególności przy regularnym stosowaniu).

PROPOZYCJA PODANIA:

Dawkowane oleju CBG jest łatwe i proste dzięki naszym wygodnym butelkom z kroplomierzem. Zalecana dawka oleju CBG 10% to 3-4 krople, do trzech razy dziennie. Ponieważ olejek CBG nie da Ci haju – i nie ma żadnych efektów ubocznych – możesz go przyjmować bez problemu o każdej porze dnia.

 

Lokalizacja

Mrozy Wielkie 28, 19-301, Polska
Napisać recenzję
Wskazówki bezpieczeństwa dotyczące transakcji
  1. Płatność - zawsze spotykaj się ze sprzedawcą i zapłać gotówką dopiero po upewnieniu się, że produkt jest zgodny z opisem w ogłoszeniu.

  2. Dane osobowe - podaj tylko niezbędne informacje.

  3. Uważaj na oferty, które są „zbyt piękne, aby były prawdziwe”.

Najnowsze