Aby uzyskać lepsze wrażenia, zmień przeglądarkę na CHROME, FIREFOX, OPERA lub Internet Explorer.
Opis
Cena : 35.00zł za sztukę
Data : 14 listopada, 2021
Certyfikat : rnNie
Naturalne : Tak
Wysyłka : Tak
Dowóz do klienta : rnNie
Odbiór u klienta : Tak
Odbiór do uzgodnienia : Tak
Lokalizacja : Szczepiatyn-Osada, Polska

Witam Państwa.

Mam do zaoferowania miod rzepakowy z przydomowej pasieki.

Miód jest w 100% naturalny z tegorocznych zbiorów bez żadnych kombinacji w sloiku odnajdziecie Państwo to co przyniosą pszczółki.

Miód jest w słoikach 900ml czyli masy ok 1,30kg. Zachecam do kupna na mojej aukcji naprawde warto miod jest naprawde pyszny i przede wszystkim szczery od serca. Jeśli chodzi o wysylki nie ma zadnego problemu zachecam również do odbioru osobistego lecz z doswiadczenia wiem ze moja pasieka leży na krańcu świata.

Pozdrawiam.

DZIAŁANIE PROZDROWOTNE MIODU RZEPAKOWEGO!

Cukrzyca – z uwagi na wysoki indeks glikemiczny trzeba go spożywać ostrożnie. Najlepiej po wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Układ gastryczny – redukuje stany zapalne wywołane wrzodami żołądka, reguluje pracę układu gastrycznego, może być pomocny przy wzdęciach, zgadze i pochodnych problemach.

Skaleczenia i rany – przyspiesza gojenie i zasklepianie ran, przy okazji zabezpieczając przed zakażeniem. Używany również w przypadku lekkich oparzeń, z uwagi na minimalizowanie powstania pęcherzy.

Serce — dzięki zawartości potasu, reguluję prace mięśnia sercowego, wpływa również na poszerzenie naczyń wieńcowych, co jest szczególnie ważne w przypadku rehabilitacji po zawale serca. Przyczynia się w ten sposób do skuteczniejszego i bardziej efektywnego zaopatrzenia serca w składniki odżywcze oraz tlen.

Wątroba – Dzięki zawartości glukozy i fruktozy, miód rzepakowy jest szczególnie polecany w przypadku schorzeń wątroby. Świetnie spełnia rolę detoksu wątroby, wspomagając przy okazji przemianę tłuszczów. Polepsza również pracę woreczka żółciowego oraz wspiera pracę całego narządu.

Infekcje – jeśli masz zapalenie gardła, oskrzeli lub nosa, albo jakąkolwiek infekcję górnych dróg oddechowych, koniecznie powinieneś sięgnąć po miody rzepakowe. Ich właściwości zdrowotne stanowią nieocenione wsparcie w takich sytuacjach


Lokalizacja
Opublikuj swoją ocenę

Jakiego produktu szukasz?