Miód rzepakowy- POLSKA PASIEKA USZA

Opis

Cena : 35.00zł za sztukę
Data : 11 czerwca, 2021
Certyfikat : Tak
Naturalne : Tak
Wysyłka : Tak
Odbiór do uzgodnienia : Tak
Lokalizacja : 43-176 Gostyń

Miód rzepakowy charakteryzuje się jasnym kolorem, zdarza się nawet biały. Najszybciej ulega krystalizacji i zawiera nawet 80% cukrów. Miód rzepakowy jest łatwo przyswajalny. Polecany jest osobom z nadciśnieniem, z problemami układu trawiennego. Dzięki właściwościom regeneracyjnym doskonale wpływa na rekonwalescentów i osoby obciążone wysiłkiem psycho-fizycznym.

Bez względu na to, w jakim celu stosujemy miód, warto spożywać go regularnie. Jedna herbata z miodem raz na kilka tygodni z pewnością nie da żadnego rezultatu. Należy jeść miód kilka razy w tygodniu, niektórzy zalecają go codziennie.

Miód rzepakowy można także stosować zewnętrznie. Wykazuje on właściwości regeneracyjne dla poparzonej skóry, ułatwia gojenie się ran.

Miód składa się:

w około 80 proc. z cukru, a dokładniej z mieszaniny glukozy i fruktozy, czyli bardzo łatwo przyswajalnych węglowodanów,
w 20 proc. z wody, niewielkich ilości białka, kwasów organicznych (np. mrówkowy, jabłkowy, mlekowy, cytrynowy, masłowy, octowy, glukonowy), enzymów (np. inwertaza, oksydaza glukozowa, diastaza), a także olejków eterycznych.
W miodzie rzepakowym jest też wiele cennych dla zdrowia składników mineralnych, w tym: potas, kobalt, żelazo, wapń, sód, mangan, fosfor, miedź, a także witamin C, PP, witaminy z grupy B.
Miód rzepakowy – działanie:

Miód rzepakowy zawiera dużo glukozy oraz innych cukrów prostych, więc dodaje duże energii i odżywia organizm.
Polecany jest szczególnie osobom chorującym, rekonwalescentom, a także sportowcom i osobom poddawanym wysokiemu wysiłkowi fizycznemu oraz intelektualnemu.
Miód z rzepaku ma działanie przeciwzapalne, idealnie sprawdza się w łagodzeniu dolegliwości związanych ze stanami zapalnymi układu moczowego, a także układu pokarmowego (zmniejsza odczyn zapalny, towarzyszący chorobom żołądka czy dwunastnicy).
Produkt ten ma działanie immunomodulujące, stymuluje układ odpornościowy, poprawia funkcje obronne organizmu.
Miód rzepakowy obniża ryzyko miażdżycy oraz chorób układu krążenia.
Miód z rzepaku ma działania antybakteryjne i antygrzybiczne (m.in. dlatego tak długo pozostaje świeży).
Produkt jest lekkostrawny i dzięki temu jest polecany osobom mającym problemy z układem trawiennym. Ma bardzo korzystne, regenerujące, osłaniające działanie na żołądek i wątrobę.

Lokalizacja

43-176 Gostyń
Dodaj Opinię
Wskazówki bezpieczeństwa dotyczące transakcji
  1. Płatność - zawsze spotykaj się ze sprzedawcą i zapłać gotówką dopiero po upewnieniu się, że produkt jest zgodny z opisem w ogłoszeniu.

  2. Dane osobowe - podaj tylko niezbędne informacje.

  3. Uważaj na oferty, które są „zbyt piękne, aby były prawdziwe”.

Najnowsze