Aby uzyskać lepsze wrażenia, zmień przeglądarkę na CHROME, FIREFOX, OPERA lub Internet Explorer.
Opis
Cena : 40.00zł za sztukę
Data : 14 listopada, 2021
Certyfikat : rnNie
Naturalne : Tak
Wysyłka : Tak
Dowóz do klienta : rnNie
Odbiór u klienta : Tak
Odbiór do uzgodnienia : Tak
Lokalizacja : Szczepiatyn-Osada, Polska

Witam. Mam do zaoferowania miód z pasieki która jest umiejscowiona ok 400 m do granicy z Ukrainą gdzie rozciągają się bezkresne łąki i lasy a wiec nikt nie stosuje tam pestycydów zbiór jest tego roczny a wiec miody są świeże i w 100% naturalne bez żadnych kombinacji na tej aukcji proponuję Państwu miód nawłociowy słoik 900ml.

Miód nawłociowy swoje właściwości lecznicze zawdzięcza kwiatom, z których jest pozyskiwany, czyli nawłoci pospolitej. Jest bogaty w witaminy oraz substancje bakteriobójcze.

Zastosowanie

Właściwości miodu nawłociowego doskonale sprawdzają się w leczeniu dróg moczowych i skąpomoczu. Łagodzi również objawy kamicy nerkowej. W jego składzie znajduje się wiele substancji odżywczych, które poprawiają ukrwienie narządów wewnętrznych oraz kończyn dolnych. Obecna w nim rutyna uszczelnia naczynia krwionośne, natomiast kwercetyna ma właściwości przeciwzakrzepowe i przeciwzapalne. Z tego powodu miód niezwykle korzystnie wpływa na ciśnienie tętnicze krwi i często je obniża. Polecany jest także w celu wzmocnienia mięśnia sercowego, ponieważ zawiera dużo łatwo przyswajalnych cukrów prostych.

Podobnie jak miód wrzosowy, jest również wykorzystywany w leczeniu przerostu prostaty.


Lokalizacja
Opublikuj swoją ocenę

Jakiego produktu szukasz?