Aby uzyskać lepsze wrażenia, zmień przeglądarkę na CHROME, FIREFOX, OPERA lub Internet Explorer.
Zdjęcie profilowe
20.00zł za kilogram

Korzeń chrzanu bio – prosto z gospodarstwa eko

Opis
Cena : 20.00zł za kilogram
Data : 19 maja, 2021
Certyfikat : Tak
Naturalne : Tak
Wysyłka : Tak
Odbiór do uzgodnienia : Tak
Lokalizacja : Stara Wieś-Kolonia, Polska

     Jeżeli jesteś zainteresowana/any chrzanem uprawianym bez udziału wszechobecnej chemi  … –  to zapraszamy do nas. Gospodarstwo jest polożone około 5 km od Łęcznej (woj. lubelskie) i jest certyfikowane w systemie eko pod numerem PL-EKO-01-001246 oraz Global G.A.P. i GRASP. Dodatkowo nad wszystkim czuwa SANEPiD, PIORiN, Agencja Restrukturyzacji, …. no i wiadomo Urząd Skarbowy. Co roku wszystkie produkty są badane na pozostałości pestycydów przez firmy które je u nas kontraktują. Zawsze było i jest w porządku.

          Co do chrzanu to uprawiamy Polską odmianę o o białym kolorze korzenia i wysokich walorach smakowych, oferujemy ją w cenie 20 zł/1kg . Nasz chrzan łączy zalety chrzanu uprawnego i „dzikiego” pozyskiwanego ze stanowisk naturalnych, otóż:

– odmiana ta jest uprawiana w cyklu 1 rocznym przez co korzeń nie jest łykowaty, włóknisty czy zdrewniały

– plantacja, …. ba całe gospodarstwo jest ukierunkowane na produkcję ekologiczną przez co oferowany produkt(y) jest bezpieczny dla konsumentów

W tym miejscu można było by się rozpisywać o prozdrowotnych i smakowych walorach tego warzywa, …ale po co? Internet aż ”kipi” od tych informacji.

         Na miarę współczesnych czasów jest możliwość wysyłki pod wskazany adres kurierem (koszt wysyłki to najtańsza opcja ze strony Furgonetka.pl ,około 20 – 25 zł za 25- 30 kg). Jeżeli to za dużo, …a jest to za dużo dla przeciętnego gospodarstwa domowego to można ten produkt połączyć z innymi produktami które oferujemy na innych aukcjach ;-).

     Jeśli potencjalny Kliencie dzielnie dobrnąłeś do tego miejsca i zaciekawiła Cię ten chrzan to wielka prośba o kontakt głównie drogą telefoniczną pod numer 791 – 499 – 095  (6 dni w tygodniu od 07:00 do 21:00)- skróci to i usprawni proces zakupu (proszę się nie wstydzić, dzwonić – zawsze warto porozmawiać). Oczywiście odczytujemy wiadomości, ale późno w nocy (bliżej pólnocy), dlatego serdecznie odradzamy tą formę kontaktu.


Lokalizacja
Opublikuj swoją ocenę

Jakiego produktu szukasz?