Opis

Cena £ : 20.00zł za sztukę
Data : 10 października, 2021
Certyfikat : rnNie
Naturalne : Tak
Wysyłka : Tak
Dowóz do klienta : Tak
Odbiór u klienta : Tak
Odbiór do uzgodnienia : Tak
Lokalizacja : Mrozy Wielkie 28, 19-301, Polska

PROPOZYCJA PODANIA:

2 łyżeczki suszu zalać gorącą ale nie wrzącą wodą ( około 90°C). Kolejnym krokiem jest zaparzanie. Konopie to rośliny, które nie lubią pośpiechu, dlatego dajmy jej uwolnić wszystkie walory (ok. 5 min). Po tym czasie pozostaje już tylko delektować się smakiem 🙂 

Po rozdrobnieniu produkt można wykorzystać jako zdrowy dodatek do wielu przekąsek i dań np: jogurtu, owsianki czy smoothie.

BEZPIECZEŃSTWO

Nasze produkt nie mają działań psychoaktywnych. Susz pozyskujemy z kwiatostanów konopi siewnych, które znane są z dużej zawartości CBG, a tym samym niskiej zawartości THC. Bez obawy możemy rozkoszować się herbatką w dowolnym momencie dnia. Nasze uprawy są wolne od pestycydów oraz metali ciężkich.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ NASZĄ HERBATĘ?

Herbata konopna jest polecana na sen, poprawę snu oraz jego jakość. Codzienne stosowanie herbaty przyczynia się do poprawy odporności i zwiększa działanie przeciwzapalne organizmu. Inhalacje z zastosowaniem suszu konopnego poprawiają wydolność oddechową. Kąpiele w naparze z suszu działają przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie na skórę. Dodatkowo pomagają zregenerować skórę i przyspieszają gojenie ran. 

Lokalizacja

Mrozy Wielkie 28, 19-301, Polska
Napisać recenzję
Wskazówki bezpieczeństwa dotyczące transakcji
  1. Płatność - zawsze spotykaj się ze sprzedawcą i zapłać gotówką dopiero po upewnieniu się, że produkt jest zgodny z opisem w ogłoszeniu.

  2. Dane osobowe - podaj tylko niezbędne informacje.

  3. Uważaj na oferty, które są „zbyt piękne, aby były prawdziwe”.

Najnowsze