Opis

Cena £ : 32.00zł za sztukę
Data : 10 stycznia, 2022
Certyfikat : rnNie
Naturalne : Tak
Wysyłka : Tak
Dowóz do klienta : Tak
Odbiór u klienta : Tak
Odbiór do uzgodnienia : Tak
Lokalizacja : Mrozy Wielkie 28, 19-301, Polska

 powstaje z najwyższej jakości liści i kwiatów rośliny Cannabis sativa L. Zielony napar łączy wszystkie pozytywne właściwości konopi siewnych. Jest naturalnym źródłem dobrze przyswajalnych mikroelementów i składników mineralnych oraz witamin B i E.


SKŁAD:

Susz z konopi (kwiatostan 70%, liście 20%, nasiona 10%). Napar z suszu poza walorami smakowymi zawiera szereg wartościowych składników, w tym bioflawonoidy, kannabinoidy oraz szereg witamin i mikroelementów. Zawartość THC na poziomie poniżej 0.2%

BEZPIECZEŃSTWO

Nasze produkt nie mają działań psychoaktywnych. Susz pozyskujemy z kwiatostanów konopi siewnych, które znane są z dużej zawartości CBG, a tym samym niskiej zawartości THC. Bez obawy możemy rozkoszować się herbatką w dowolnym momencie dnia. Nasze uprawy są wolne od pestycydów oraz metali ciężkich.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ NASZĄ HERBATĘ?

Herbata konopna jest polecana na sen, poprawę snu oraz jego jakość. Codzienne stosowanie herbaty przyczynia się do poprawy odporności i zwiększa działanie przeciwzapalne organizmu. Inhalacje z zastosowaniem suszu konopnego poprawiają wydolność oddechową. Kąpiele w naparze z suszu działają przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie na skórę. Dodatkowo pomagają zregenerować skórę i przyspieszają gojenie ran. 

Lokalizacja

Mrozy Wielkie 28, 19-301, Polska
Napisać recenzję
Wskazówki bezpieczeństwa dotyczące transakcji
  1. Płatność - zawsze spotykaj się ze sprzedawcą i zapłać gotówką dopiero po upewnieniu się, że produkt jest zgodny z opisem w ogłoszeniu.

  2. Dane osobowe - podaj tylko niezbędne informacje.

  3. Uważaj na oferty, które są „zbyt piękne, aby były prawdziwe”.

Najnowsze