Aby uzyskać lepsze wrażenia, zmień przeglądarkę na CHROME, FIREFOX, OPERA lub Internet Explorer.
Opis
Cena : 30.00zł za kilogram
Data : 21 kwietnia, 2021
Certyfikat : rnNie
Naturalne : Tak
Wysyłka : Tak
Lokalizacja : Lubienia, Opolskie, Polska

Witam

Posiadam w sprzedaży wysokiej jakości skórkę dzikiej róży. Plantacja jest 100 % ekologiczna , położona na pograniczu dwóch województw (Łódzkiego i świętokrzyskiego )

Cena jest za 100 gram produktu.

Idealna na wina, nalewki, herbatę !!!!

Dzika róża ceniona jest za swoje składniki, zawiera witaminy A, B1, B2, E, K i P oraz flawonoidy, kwas foliowy i garbniki. Dzięki nim dzika róża od wielu lat wykorzystywana jest nie tylko w lecznictwie ale również w kosmetologii. Dzika róża:

reguluje nadciśnieniewzmacnia odpornośćłagodzi ból gardłaleczy niestrawnośćłagodzi stany zapalne układu moczowego,leczy biegunki i problemy jelitowe,wzmacnia naczynia krwionośne,usprawnia pracę stawów i łagodzi zwyrodnieniowe bóle stawów,usprawnia pracę wątroby i nerek,zwalcza miażdżycę – flawonoidy zawarte w dzikiej róży usuwają z krwi pozostałe już reaktywne formy tlenu i zapobiegają ich tworzeniu,działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo,działa przeciwalergicznie i przeciwwrzodowo,zmniejsza uczucie zmęczenia,poprawia wygląd skóry.

Nalewka z owoców

500 g owoców róży zasyp szklanką cukru i wlej 3/4 litra czystej wódki. Odstaw w ciepłe miejsce na tydzień, co jakiś czas wstrząśnij. Przecedź przez gazę i w ciemnej butelce przechowuj w lodówce.

Pij 2 razy dziennie po małym kieliszku nalewki jako środek wzmagający apetyt, poprawiający przemianę materii i trawienie.


Lokalizacja
Opublikuj swoją ocenę

Jakiego produktu szukasz?