Aby uzyskać lepsze wrażenia, zmień przeglądarkę na CHROME, FIREFOX, OPERA lub Internet Explorer.

Lokalne produkty

Znajdź Rolnika w okolicy

Sprawdź czy w twojej okolicy jest Rolnik, który sprzedaje lokalne produkty

Obraz wezwania do działania

Dlaczego warto kupować Lokalnie ?

Jakość produktów

Świadomość jakości jest dziś wyraźniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Nasze jedzenie powinno być świeże i wysokiej jakości. Trzeba przekonać dobrym smakiem. Większość ludzi dba o zrównoważoną i uczciwą produkcję. Chcesz wiedzieć dokładnie, skąd pochodzi kupowana żywność i w jakich warunkach została wyprodukowana? W takim razie kupuj artykuły spożywcze bezpośrednio od producenta!

Świadome odżywianie

Jakość owoców, warzyw, nabiału, mięsa i tym podobnych ma ogromne znaczenie dla zdrowia. Wysokiej jakości produkty dostarczają organizmowi ważnych witamin i minerałów. Umożliwiają one zdrowe i pełne energii życie.

Wsparcie dla lokalnych producentów

Spożywając wysokiej jakości żywność, nie tylko dbasz o swoje zdrowie, ale także wspierasz rolników, których sklepy rolnicze w regionie prawdopodobnie nigdy nie odkryłbyś offline ze względu na miejsce zamieszkania. Rolnicy i inni producenci dbający o jakość i zrównoważony rozwój otrzymują bezpośrednie wsparcie od Wiejskiego Ryneczka .

Żywność z gospodarstwa do Ciebie

Rolnicy z Wiejskiego wysyłają żywność bezpośrednio z gospodarstwa do Ciebie, bez pośredniego przechowywania, bez objazdów. Dlaczego tak jest lepiej? Ponieważ naprawdę możemy zaoszczędzić sporo dystansu. Wózek z artykułami spożywczymi z supermarketu przejeżdża średnio 50 000 kilometrów, zanim jedzenie wyląduje na Twoim talerzu. To tyle, ile przewiezienie jabłek 50 razy z Gdańska do Krakowa iz powrotem. Rolnicy i lokalni producenci produkują regionalną żywność w sposób możliwie najbardziej przyjazny dla zasobów. Następnie wysyłają swoje paczki lub bezpośrednio dostarczają do Ciebie . Przejrzysty, zrównoważony i uczciwy.
image